Brązowe kontakty dodadzą Ci blasku

Skwiercz w tym sezonie z najnowszym trendem optycznym: brązowymi soczewkami kontaktowymi. Z pomocą tego miodowego odcienia, możesz ocieplić swój wygląd w naturalny sposób.

Widzieliśmy ostatnio napływ celebrytów noszących jasnobrązowe soczewki kontaktowe, od Kim Kardashian na tegorocznej Met Gala do Michelle Keegan na rozdaniu nagród BAFTA TV.

Niezależnie od tego, czy masz naturalnie jasne czy ciemne oczy, oferujemy kolorowe kontakty, które są idealnie dopasowane do Ciebie. Spójrz na nasze najlepiej sprzedające się brązowe soczewki kontaktowe, od soczewek, które całkowicie zmienią kolor Twoich oczu po soczewki, które podkreślą naturalny kolor Twoich oczu:

Brązowe kontakty dla radykalnej zmiany

Jeśli chcesz zrobić duży efekt swoim spojrzeniem, pokochasz wygląd, jaki zapewniają soczewki kontaktowe 3 w 1 z mieszanką kolorów.

Te soczewki kontaktowe wykorzystują najnowszą technologię kolorystyczną, aby płynnie łączyć trzy kolory - jeden ogólny kolor podstawowy i dwa kolory akcentujące, które pokrywają zewnętrzny i wewnętrzny pierścień soczewki - aby stworzyć spojrzenie, które jest naturalnie żywe.

Przekształć swoje oczy za pomocą soczewek Air Optix Colors 6 pack w kolorze brązowym (dostępne są również w opakowaniu po 2 sztuki) lub FreshLook ColorBlends w kolorze brązowym. Obie te kolorowe soczewki wykorzystują innowacje kolorystyczne 3 w 1, aby zapewnić unikalny wygląd zarówno dla ciemnych, jak i jasnych oczu.

soczewki

Brązowe soczewki kontaktowe dla naturalnego podkreślenia

Dla bardziej subtelnej zmiany, oferujemy soczewki kontaktowe wzmacniające kolor.

Soczewki wzmacniające zapewniają wyrafinowane wzmocnienie koloru Twojego naturalnego koloru oczu, dzięki czemu pozostawiasz pięknie podkreślone oczy i subtelny wymiar.

Dla delikatnej definicji, rozjaśnij swoje oczy z 1 Day Acuvue Define Vivid Style 30 pack. Kontakty te zostały zainspirowane wyjątkowym urokiem naturalnego koloru oczu i wykorzystują fachowo dobrane kolory, aby bezproblemowo dopełnić Twoje oczy.


Gotowy, aby odmienić swoje oczy?


Zafunduj sobie odrobinę zabawy i dodaj ekscytującą szczyptę koloru do swojego spojrzenia za pomocą pary kolorowych soczewek kontaktowych już dziś.

Piękno tych soczewek polega na tym, że możesz błyskawicznie zmienić swój naturalny odcień na coś odważnie innego na co dzień - naprawdę nie ma żadnych ograniczeń!

Upewnij się, że odwiedzisz swojego specjalistę, aby sprawdzić, które kolorowe soczewki są dla Ciebie najlepsze. Jeśli chodzi o zmianę koloru Twoich oczu, mamy Cię pod opieką z naszym szerokim wyborem kolorowych soczewek kontaktowych.Dawid Ostrowski

dyplomowany okulista, specjalista w zakresie chirurgii zaćmy oraz leczenia AMD,